Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

Fadamko Alüminyum Metal Yapı Sistemleri, 2009 yılından günümüze alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum kapı; pencere sistemleri ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üretmekte ve montajını yapmaktadır.

Özellikle yurt dışında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla önemli projeler gerçekleştirerek alüminyum giydirme cephe sektöründe çok iş mantığı yerine sağlam kaliteli işler yapma prensibinde ilerlemektedir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek yenilikçi, kaliteli, uzun ömürlü ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun ve hesaplı yapı çözümlerini sunar.

Üretimini İstanbul bölgesin’deki fabrikasında gerçekleştiren şirketin alüminyum profil işleme, kompozit levha işleme ve çelik işleme bölümleri bulunmaktadır.

Teknik ve idari kadrosu ile yaklaşık 60 kişilik imalat ve montaj kadrosuyla hizmet veren Fadamko, Ar-ge ye verdiği önemi daha ileriye taşımak için Sanayi ve teknoloji bakanlığı bünyesinde Anadolunun sanayi şehri ve Ankaraya 30 dk lık mesafesiyle Kırıkkale Üniversitesi Teknoloji geliştirme merkezinde (Teknokent) ar-ge çalışmalarına mimari ve mühendis teknik kadrosuyla yenilikçi çözümlerine devam etmektedir, ayrıca Kırıkkale Keskin organize sanayi bölgesinde yeni kuracağı fabrika alanı içinde 8000 m2 arsa alanını firma bünyesine katmış, 3000 m2 kapalı alan ve 5000 m2 açık alan olmak üzere fabrika projesi çalışmalarına başlamıştır..

Hiçbir zaman hedeflerini Türkiye ile sınırlı tutmayarak dünya pazarında aranan alüminyum giydirme cephe firmalarından biri olma hedefiyle hareket etmektedir.

Fadamko Alüminyum Metal Yapı Sistemleri, tasarım ve imalat konusunda kaliteyi Avrupa standartlarında gerçekleştirmek, tüm personelin bilgi ve deneyim anlayışını maksimum seviyede tutmak ve tüm müşterilerine sunduğu çözümlerle rakiplerinden güçlü kılacak desteği sağlamak misyonuyla hareket etmeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize kalite,hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak, sürdürülebilir üretim metodları ile gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak,çalışanlarımız için modern ve güvenli bir çalışma ortamı sunmak, işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak, her faaliyetimizde markamızı güçlendirmek.

VİZYONUMUZ

Müşteri,çalışan ve hissedar beklentilerini aşan, uluslararası büyümeyi artırarak sürdüren, küresel kültüre sahip, saygıyı ve iletişimi yaptığı işlerin her alanında benimseyen, AR-GE faaliyetlerine özen göstererek kendisini sürekli geliştiren, uluslararası satış ağlarına sahip evrensel bir şirket olmak.